Besluit van 23 mei 2007 met betrekking tot de verplichting tot publicatie van wholesale-performantie-indicatoren voor BRUO en BROBA.
Besluit van 23 mei 2007 met betrekking tot de verplichting tot publicatie van wholesale-performantie-indicatoren voor BRUO en BROBA.
Als u e-mailwaarschuwingen wenst te krijgen, geef dan uw e-mailadres en uw interesse(s) op.
Het BIPT verwerkt deze twee of drie persoonlijke gegevens (e-mailadres (eventueel uw naam en voornaam) en interesses) om u deze berichten te bezorgen; indien u zich op een dag uitschrijft, zullen uw gegevens niet langer verwerkt worden en zullen ze worden gewist. Meer weten over de cookies of over de bescherming van uw persoonsgegevens.
U zult uw inschrijving moeten bevestigen. U zult te allen tijde zich kunnen uitschrijven of uw profiel kunnen aanpassen via de link om uit te schrijven of door ons te contacteren via het adres webmaster@bipt.be.
Geef dan uw e-mailadres en uw interesse(s) op: