RSS
NEWSLETTER
 

De Vlaamse Regulator voor de Media (VRM) heeft als missie de handhaving van de mediaregelgeving binnen de Vlaamse Gemeenschap, het beslechten van geschillen in verband met de mediaregelgeving en het uitreiken van de media-erkenningen en -vergunningen, overeenkomstig de regelgeving.  Klachten in verband met storingen van particuliere landelijke, regionale en lokale radio-omroepen kunnen overgezonden worden aan de VRM.
http://www.vlaamseregulatormedia.be/


De dienst Media van de Vlaamse Gemeenschap is bevoegd voor de mediaregelgeving, het beheer van de frequentieplannen (voor omroep) en de coördinatie ervan.
http://www.vlaanderen.be/media


CCRM – Centrum voor de controle op de radiocommunicatie van de mobiele diensten
Het CCRM verricht allerlei onderzoeken, studies en metingen van technische aard in verband met de radiocommunicatie van de mobiele diensten. Het begrip “mobiele diensten” moet ruim opgevat worden en omvat onder andere radiosystemen als navigatiehulp, instrumenten- landingssystemen, enz.
http://www.ccrmradio.be/

Documenten